SAFARI-ZANZIBARI
Wycieczki do Afryki dowolnej złożoności
MEGA Complex Building. Poziom 3/Livingstone Street Arusha, Tanzania, 23102
Polityka Prywatności
Zachowanie Państwa prywatności jest dla nas ważne. Z tego względu opracowaliśmy Politykę Prywatności, która określa jak wykorzystujemy i przechowujemy informacje na Państwa temat. Prosimy o zapoznanie się z naszymi praktykami odnoszącymi się do prywatności i powiadomienie nas w razie jakichkolwiek pytań. Gromadzenie i Użytkowanie Informacji Osobowych. Informacje Osobowe, to informacje, które mogą być użyte do identyfikacji lub kontaktu z daną osobą. Mogą zostać Państwo poproszeni o podanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie, kiedy się z nami kontaktujecie. Poniżej znajduje się kilka przykładów rodzajów informacji osobowych, które możemy gromadzić i w jaki sposób możemy wykorzystać takie informacje:
Kiedy pozostawicie Państwo zgłoszenie na stronie, możemy zgromadzić różne informacje, włącznie z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu, adresem email itp.

Jak wykorzystujemy Państwa informacje osobowe:
Gromadzone przez nas informacje osobowe umożliwiają nam kontakt z Państwem i powiadomienie o naszych unikalnych ofertach, promocjach i innych działaniach oraz o nadchodzących wydarzeniach.
Od czasu do czasu możemy wykorzystywać Państwa dane osobowe do wysyłania ważnych powiadomień i komunikatów.
Możemy również wykorzystywać dane osobowe do celów wewnętrznych, takich jak audyty, analiza danych i badania w celu poprawy naszych usług i zapewnienia Państwu zaleceń dotyczących naszych usług.
Jeśli weźmiecie Państwo udział w loterii, konkursie lub podobnej promocji, możemy wykorzystać podane przez Państwa informacje do administrowania tymi programami.

Ujawnianie Informacji Stronom Trzecim
Nie ujawniamy osobom trzecim informacji, które otrzymujemy od Ciebie. Wyjątki:
Jeśli jest to konieczne - na mocy prawa, nakazu sądowego, postępowania sądowego i/lub w oparciu o zapytania publiczne lub prośby agencji rządowych na terenie Federacji Rosyjskiej - aby ujawnić Państwa dane osobowe. Możemy również ujawnić informacje osobowe, jeśli stwierdzimy, że ujawnienie jest konieczne lub właściwe ze względu na bezpieczeństwo, egzekwowanie prawa lub inne kwestie o znaczeniu publicznym.
W przypadku reorganizacji, fuzji lub sprzedaży, możemy przekazać zebrane dane osobowe do odpowiedniego podmiotu będącego następcą.

Ochrona informacji osobowych
Podejmujemy środki ostrożności - w tym środki administracyjne, techniczne i fizyczne - w celu ochrony danych osobowych przed utratą, kradzieżą i niewłaściwym wykorzystaniem, jak również przed nieuprawnionym dostępem, ujawnieniem, zmianą i zniszczeniem.

Utrzymanie prywatności na poziomie firmy
Aby zapewnić, że Państwa dane osobowe są bezpieczne, informujemy naszych pracowników o naszych standardach prywatności i bezpieczeństwa oraz ściśle egzekwujemy zabezpieczenia prywatności.
SAFARI-ZANZIBARI
Wycieczki do Afryki dowolnej złożoności
Przy kopiowaniu materiałów wymagane jest odniesienie do źródła
Przyjmujemy: